Rezervace možná pouze e-mailem. 

Reference

Z důvodu sedavého zaměstnání, zanedbávání sebe i jakékoliv prevence mě k slečně Soni přivedl velký výhřez ploténky. Našla jsem si tedy osvědčenou metodu cvičení SM systému a začala chodit na individuální lekce. Okamžitě se mi ulevilo už po dvou návštěvách. Nejen díky SM systému, ale dalším užitečným radám, cvikům a neuvěřitelným masážím jsem se mohla zase brzy cítit lépe. To vše hlavně díky Soničce. Se vším mi poradila, vše vysvětlila a hodně mě v nejtěžší době motivovala. Slečna Soňa je opravdu fyzioterapeut, který svoji práci dělá poctivě a s láskou.

Veronika Červinková


Slečna Mgr. Soňa Ranušová je příjemná, milá, sympatická mladá fyzioterapeutka oddaná své práci, kterou miluje a odbornice v oboru léčebné terapie. Znám ji z působení na fyzioterapii Dr. Koukala na poliklinice Viniční, kde pracovala. Jako jediná se zhostila skvěle úkolu přimět mou končetinu po operaci flegmony cellulitis k pohybu. Hned bylo poznat že ví co s ní dělat. Terapie co dávala smysl. Vždy, jsem se na léčbu těšil. Nikdy nezklamala, vždy do péče o moji ruku dávala i kus sebe. Slečna Soňa je prostě Anděl bez křídel ale odbornice na neduhy pohybového aparátu. V současné době za ní docházím na nové pracoviště a opravdu slečnu doporučuji k návštěvě za účelem léčení i relaxace. Soňa je pro mě TOP!

Luboš Lanšperk


Osobní zkušenost se slečnou Soni, má zkušenosti a hlavně osobní profesionální přístup ke klientovi. Má srdíčko na správném místě a je to moje nejoblíbenější fyzioterapeutka. Vřele doporučuji všem lidičkám, kteří mají bolesti. Je úžasná!

Mgr. Sylvie Abbouche


Slečnu Soňu znám již téměř 4 roky. Měla jsem tu možnost k ní docházet na rehabilitaci na Viniční v Brně. Vystřídala jsem již vícero fyzioterapeutů. A mohu s vděčným srdcem říci, že slečna Soňa je jedna z těch fyzioterapeutek, která její práce opravdu baví. Její práce je kvalitní, umí věci pacientovi vysvětlit. Snaží se pomáhat pacientům jak to jen jde. Myslím si také, že ke každému pacientovi přistupuje individuálně. Což je z mého pohledu důležité. Je příjemná, sympatická a přátelská. 

Miroslava Lipanská

Ráda bych popsala zkušenost se skvělou fyzioterapeutkou Mgr. Soničkou Ranušovou. Soňa je nejen odborný fyzioterapeut, který mi vždy pomohl od mých "zádových" problémů nejen kvůli mému sedavému zaměstnání a problémy s krkem a páteří, ale dokázala se zaměřit i na prevenci a také vše vysvětlit polopaticky a srozumitelně. Což velice oceňuji jako osoba z "nelékařského" prostředí. Kromě toho, její práce ji baví a naplňuje a to se dneska vidí u málokterých osob ve zdravotnických zařízeních. Návštěva fyzioterapeuta samozřejmě vždy něco stojí a sazby jsou různé, ale rozhodně si nemyslím, že člověk by měl hledat vždy to nejlevnější, aby ušetřil. Ono na fyzioterapii nechodíme každý týden a tak náklady spojené berte jako investici do sebe a svého zdraví. A když navíc potkáte vážně dobrého fyzioterapeuta, což si dovoluji tvrdit, že Soňa opravdu splňuje, tak není nad čím přemýšlet. Navíc jsem měla možnost poznat Soničku i více osobně a je to opravdu jedinečný člověk jak lidsky, tak profesionálně. Pokud někdo váhá, zkuste, věřím, že litovat nebudete. Anebo jak se říká, kdo nezkusí, tak neví. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem já.

Ing. Eliška Chludilová